from €2,99
Check Availability

Thames Nehri, Londra Turu

Created with Sketch. Southwark
Average

Duration

100 Minutes

Cancellation

No Cancellation

Group Size

200 people

Languages

Turkce

Overview

Britanya Adası’nın en büyük şehri olan Londra 9 milyonluk nüfusu ile aynı zamanda Batı Avrupa’nın en büyük başkentidir. Romalılar tarafından MS.40’larda Thames nehrinin kuzey kıyısına kurulan küçük Londinium kalesinin devamı olan Londra, başkent olduğu 11.yy.dan itibaren gittikçe artan oranda büyümüş, İngiltere’nin bir dünya devi olmaya başladığı 17.yy. sonrasında ise gerçek bir emperyal güç merkezi haline gelmiştir.

Gücünün artması paralel olarak şehir birbirinden güzel yapılarla süslenmiş, Thames üzerine köprüler, saraylar, kiliseler, anıtlar, parklar ve çeşitli kamu yapılarıyla günümüzde dünyanın en güzel başkentlerinden birisi halini almıştır.

View More

HIGHLIGHTS

  • 13:00 Turkiye Saati
  • St.Paul Katedrali
  • Milenyum Köprüsü
  • Globe Tiyatrosu
  • Büyük Yangın Anıtı
  • Tower Bridge
  • Londra Kalesi

Languages

Turkce

Activity's Location

Created with Sketch. Southwark

Reviews

3/5
Average
Based on 3 reviews
Excellent
0
Very Good
2
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Live Tours Everywhere

Gaye Ünver

22/07/2020
Ben Sinan beyle bir çok gerçek tura katılma şansını da yakaladım, kendisi gerek kişilik gerekse bilgi, birikim ve bunları aktarma konusunda gerçek bir değerdir, online de olsa katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Live Tours Everywhere

Neşe Ürel

05/07/2020
Sinan Bey gezdirdiği yerlerin tarihini, günlük yaşamını ve ayrıntıları o kadar akıcı bir üslupla anlatıyor ki saatlerin nasıl geçtiğini farketmiyorsunuz. Konusuna tamamiyle hakim bir rehber. Onun gezdirdiği yerleri unutmak mümkün değil. Teşekkürler Sinan Bey, teşekkürler tourvidi.
Live Tours Everywhere

Fatma Ondun

30/06/2020

Harika rehber ile Londra gezisi

İlk defa online bir tura katıldım. Sinan beyi uzun zamandır takip ediyordum. Gerçekten bilgisi ve anlatımı çok iyi. Her şey normale döndüğünde online olmayan gezilerine de katılmak istiyorum. Tavsiye ederim.
Showing 1 - 3 of 3 in total

Write a review

Created with Sketch.
from €2,99

Organized by

rehbersinan

Member Since 2020

6 Reviews

You might also like